444 65 02 | ÇOLAKOĞLU Eşya Depolama

eşya depolama şirketleri

eşya depolama şirketleri

eşya depolama şirketleri
Şubat 28
22:39 2017

+ m2 ve + m3 Kiralama, + 1 Kasa Kiralama, + 1 Garaj Kiralama, + 1 Oda Kiralama için, Kişilerin veya Kurumsal firmaların hitiyaçlarına göre eşya depolama alanları sağlanmaktadır.

İhtiyaçlarınıza Göre Her Eşya’ya Uygun Depolar

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama Hizmeti; Eşya depolama sistemimiz tam sizin sıkıntılarınızı giderecek bir hizmet. Eşyalarınız Şirketimiz tarafından ilk önce ambalajlanıp paketlenip numaralandırılıp ambalajlanmaktadır. Mobilyalarınızın sökümü yapılıp ambalajlanmaktadır. Yani bütün eşyalarınız paketlenip  araca yerleştirilip depolarımızda düzgün bir şekilde sözleşmede belirtilen bölüme istifi yapılmaktadır. İstanbul’da bulunan 2000 m2 kapasiteli depomuz ile sizlere kurumsal eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Mevcut dolarımız DepoOda şeklinde olup vede antrepo depolama hizmetimizde mevcuttur.

+1 Oda Kiralama Hizmeti

+1 oda kiralama konusunda ilk ve tek olduğumuzun öncelikle altınız çizmek istiyoruz. Bünyemizde bulunan odalarımızın kullanma şartlarından kısaca bahsedecek olur isek; kiralamak istediğiniz odanızda otomatik kapı bulunmaktadır. Mühürlü ve kilitlidir. Kapıya takılı olan kilidin anahtarı tarafınıza verilecektir.
+1 Odalarımızın ebatı 5 m2 – 10 m2 – 15 m2 – 20 m2 olarak 4 sınıfa ayrılmaktadır. +1 odanın yükseklik ölçüsü (2 m2) standarttır.

m2 Kiralama Hizmeti

Müşterilerimize m2 kiralama hizmetinde vermekteyiz. Kısaca bahsedecek olur isek; geniş hacimli eşyalarınız, otomobiliniz, yatınız, komple ev veya villa eşyalarınız veya iş yeri malzemeleriniz için sunduğumuz bu hizmetimiz, müşterilerimize büyük bir fırsat ve kolaylık sağlamıştır.

Aktarma Araç Hizmeti

Eşyalarınızı bir yerden diğer bir adrese taşınması için sadece araç ( şöförlü ) hizmeti vermekteyiz. Araçlarımız 40 m3 – 55 m3 – 60 m3 ve 130 m3 olarak 4 sınıftan oluşmaktadır. İsteğinize göre aynı gün veya belirlediğiniz tarihte araçlarımız uzman şöförlerimiz ile birlikte size firmamızı temsil edecektir.

About Author

network36

network36

Related Articles