444 65 02 | ÇOLAKOĞLU Eşya Depolama

Eşya Depolama Hizmeti’nin En Güveniliri Çolakoğlu Nakliyat

Eşya Depolama Hizmeti’nin En Güveniliri Çolakoğlu Nakliyat

Eşya Depolama Hizmeti’nin En Güveniliri Çolakoğlu Nakliyat
Eylül 21
19:07 2017

Şehir dışından eşya depolama hizmeti

Eşya depolama hizmeti almak için bize telefon numaralarımızdan ulaşabilir detaylı olarak soru sorabilirsiniz.

Eşya depolama günlük, aylık, yıllık olarak ücretlendirilen bir hizmettir. Eşyalarınızı aylık, yıllık olarak depolatabilirsiniz.

Eşyalarınızın ağırlığına göre depolama hizmetinden yararlanmanız mümkün, evinizden alınan eşyalarınızla depolama merkezine götürülen tüm eşyalarınız zarar gelmeyecek şekilde kutulara yerleştirilir ve depolanma merkezine zarar gelmeyecek şekilde götürülür.

Tüm elemanlarımız profesyoneldir, her biri eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde çalışır ve eşyalarınızın tamamını dikkatlice yerine yerleştirir.

Yaşadığım şehirden başka bir şehirde eşya depolama hizmeti almak istiyorum!

Tayininiz çıktı ve artık Bursa ilinde ikamet edeceksiniz, fakat Bursa ilinde geçici olarak konaklayacaksınız, eşyalarınızı 4-5 yıllığına depoya saklamak istiyorsunuz, bir zaman sonra gelecek ve yeniden kullanacaksınız, bize cep telefonu numaramızdan ulaşarak detaylı bilgi almanız mümkün. Hafta içi her gün ve her saat bilgi almak için bize detaylı olarak soru sorabilirsiniz.

Dilerseniz 4-5 yıl dilerseniz de 4-5 gün depoda eşyalarınızın saklanmasını talep edebilirsiniz. Dilerseniz 3 gün bile eşya depomuz size açıktır, değerli ya da değersiz atmak istemediğiniz tüm eşyalarınız Çolakoğlu Nakliyat güvencesiyle bizim korumamız altındadır. Eşyalarınıza depomuzda saklandığı süre içerisinde hiçbir zarar gelmez, güvenli ve özel korumalı olan eşya depolama merkezinde depolanan eşyalarınız, daima güvencemiz altındadır.

Cep telefonu numaralarımızdan bize ulaştığınızda detaylı bilgi almanız mümkün, aynı zamanda bize cep telefonu numaramızdan whatsup üzerinden de detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

About Author

network36

network36

Related Articles