444 65 02 | ÇOLAKOĞLU Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmeti alın aylarca rahat edin

Eşya Depolama hizmeti alın aylarca rahat edin

Eşya Depolama hizmeti alın aylarca rahat edin
Eylül 07
23:58 2017

Eşyalarımı depolatıp saklanmasını istiyorum

Eşya depolama hizmeti almak için bize danışmak isterseniz, whatsup hattımızdan bize ulaşabilir detaylı olarak soru sorabilirsiniz.

Eşya depolama hizmeti almak istiyorsunuz, fakat aklınıza takılan birkaç soru var, örneğin, depolama hizmeti almak için şehir içinde mi olmak gerekiyor, ya da eşyalarımız depoda ne kadar muhafaza edilir, tüm aklınıza takılan soruları bize yöneltebilirsiniz.

Eşyalarım çok uzun süre de kalsa güvende midir?

Evet eşyalarınız dış etkenlere karşı korunur ve eşyalarınız güvenli yerde depolanır, eğer siz de eşyalarınızı çöpe atmak yerine yıllar sonra kullanmak istiyorsanız, tüm eşyalarınızı depomuzda saklatabilirsiniz.

Eşya depolama hizmetini dilediğiniz kadar alabilirsiniz, isterseniz eşyalarınız 1 ay dilerseniz de 1 sene veya çok daha uzun bir süre depomuzda muhafaza edilebilir, tüm eşyalarınız depomuzda güvence altındadır.

Dış etkenlerden korunan depomuzda muhafaza edilen eşyalarınız asla zarar görmez, özel güvenlik elemanları ile korunan depomuzda eşyalarınız güvende muhafaza edilir.

Eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız, Çolakoğlu Nakliyat, daima size hizmet vermek için hazırdır. Gerek şehiriçi gerekse şehirdışında sizlere hizmet vermektedir.

Eşyalarımı depolatmam gerekli diyorsanız!

Bir telefon kadar uzağınızda olan Nakliyat firmamız hem nakliyat hem de depolama hizmeti vermektedir.

Eşyalarınız yeni taşındığınız eve sığmadı fakat atmaya da kıyamıyorsanız, eşyalarınızı depomuzda saklayabilir, sevdiğiniz eşyaları çöpe atmak zorunda kalmazsınız. Depolama firması olarak biz tüm eşyalarınızı güvende muhafaza eder siz istediğiniz sürede depomuzda saklayabiliriz.

About Author

network36

network36

Related Articles